Bursa iş ilanları öncelikle Bursa'da iş arayanlar ve Bursa'da eleman arayanlar için hazırlanmış bir iş ilanları sitesidir. Sitemiz tamamen ücretsiz olup, sitede yayınlanan ilanlardan ilan verenler sorumludur. bursaeleman.com sizlere iş veya eleman bulma garantisi vermez, firma veya kişilerin yazdığı iş ilanları ve eleman ilanları yardımı ile iş veya eleman bulmanıza yardımcı olur.

Bursa Sekreter kategorisi iş ilanları

Bursa Part time eleman arayan: inşaat ofisine bakacak bayan eleman alınacaktır / güney yapı mimarlık / Osmangazi
inşaat ofisine bakacak bayan eleman alınacaktır 0532 062 44 94
02-04-2015
Bursa iş ilanı: Sekreter/Özel Asistan / YUVAM HİZMET / Yıldırım
ARANAN ÖZELLİKLER Yetiştirilmek üzere; - En az lise mezunu (sözlü/nişanlı olmaması), - Bilgisayar kullanmayı bilen, - Diksiyonu düzgün ve giyimine özen gösteren, - Her zaman pozitif düşünen, sempatik ve sekreterlik mesleğinde kariyer hedefi olan, - İşi kendi işiymiş gibi gören ve çalışma saatleri konusunda sorunu olmayan, - Üssünü her zaman en iyi şekilde asistte etmede ve paylaşımdan yana sıkıntısı olmayan, Sekreter/Özel Asistan (Bayan) personel alınacaktır. DİĞER HUSUSLAR * İşimiz hizmet sektörü olup, kapsamlı olmasından dolayı öğrenmeyi gerektirmektedir. * Çalışma saatleri P.tesi-C.tesi: 09.00-19.00 olup, Pazar günü tatil. * İlk 30 iş günü alışma (adaptasyon) dönemidir. * Çalışma yeri kapalı ofis değildir. * Ehliyeti olan ve gelip gitmesi kolay olanlar tercih edilecektir. * Diğer detaylar sadece ön görüşmede verilecektir. Başvurularınız için yuvamhizmet@outlook.com.tr adresimize bekleriz. Resimsiz cv.ler dikkate alınmayacak olup, uygun başvurulara en kısa süre içinde görüşme randevusu verilecektir.
27-02-2015
Bursa iş arayan ilanı: İş arıyorum / aylin / Yıldırım
Ben lise mezunu,diksiyonu ve iletişimi kuvvetli,giyimine özen gösteren,ofis programlarına hakim, şuan da ise medical bir firmada tıbbi sekreter olarak çalışmaktayım.Fakat yeni bir iş arıyorum. İlgilenenlerin telefonumdan ulaşmalarını rica ederim... TEL: 0 533 921 35 81
26-02-2015
Bursa iş ilanı: Sekreter/Özel Asistan / YUVAM HİZMET / Yıldırım
ARANAN ÖZELLİKLER Yetişmiş/Yetiştirilmek üzere; -- En az lise mezunu ve 22-40 yaşlarında(sözlü/nişanlı olmaması), -- Diksiyonu düzgün, görselliğin önemini bilen ve giyimine özen gösteren, – Her zaman pozitif düşünen, sempatik ve kariyer hedefi olan, – İşi kendi işiymiş gibi gören ve esnek çalışma saatleri konusunda sorunu olmayan, – Üssünü her zaman en iyi şekilde asistte etmede ve paylaşımdan yana sıkıntısı olmayan, Sekreter/Özel Asistanı (Bayan) personel alınacaktır. DİĞER HUSUSLAR * İşimiz kapsamlı olup, hem büro hemde saha çalışması esasına göre yürütüleceğinden öğrenmeyi gerektirmekte olduğundan (6 HAFTALIK) adaptasyon uygulanır. * Normal çalışma saatleri P.tesi-C.tesi: 09.00-19.00'dır. * Ehliyetli ve gelip gitmesi kolay olanlar tercih edilecektir. * Diğer detaylar görüşmede verilecektir. NOT: -- Başvurularınız için resimli cv.nizi yuvanhizmet@hotmail.com adresimize bekleriz. -- Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.
24-02-2015
Bursa iş arayan ilanı: bursa ıcı sekreterlık ısı arıyorum / yagmur yazas / Yıldırım
yıldırımda oturuyorum dıksıyonum duzgun olup gıyımıne ozen gosteren bır bayanım guvenılır bır elemana ıhtıyacı olanlar bana ulasabılır tskrler
17-02-2015

 «  1  2